Europos Sąjunga – tai dinamiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.
Tai – atjauta bei parama silpnesniajam. Ištieskime ranką vienas kitam!


   
Paieška:
0Kontaktai

Nuotraukų galerija

Video galerija

Europos Parlamento nario
Justo Paleckio biuras Vilniuje:

Pylimo g. 12-10, 01118 Vilnius
Tel. (8 5) 266 3056
Tel., faks. (8 5) 266 3058
El. paštas:biuras[kilpelė]paleckis.lt


Bičiuliai internete:

Zigmantas Balčytis
Vilija Blinkevičiūtė
Juras Požela
Algirdas Sysas

 

 

 

Analitinio-publicistinio rašinio konkursas

Kviečiu dalyvauti visų pakopų studentus (2009 10 14)

Mieli studentai,

Džiaugiuosi, kad vos tik prasidėjus mano paskelbtam analitinio-publicistinio rašinio konkursui, sulaukiau nemažai atsiliepimų ne tik iš studentų, bet ir iš aukštųjų mokyklų vadovybės. Dėkoju visiems atsiliepusiems.

O štai Svajūnas teiraujasi, ar yra galimybė derinti kelias pasirinkimui pateiktas temas. Ne, konkurso sąlygose nurodyta, kad reikia pasirinkti tik vieną. Saulius klausia, kurių pakopų studentai gali dalyvauti konkurse. Atsakymas - visų. Kiti tiesiog palaiko šią iniciatyvą, kuria siekiu paraginti jaunimą siekti daugiau žinių, mąstyti laisvai, be jokių tabų. Smagu ir tai, kad atsiliepia nemažai abiturientų, klausiančių ar ir jie negalėtų konkurse sudalyvauti. (Senai pažįstamai Kristinai dėkoju už aktyvumą. Tikiu, kad Tavo entuziazmas užkrečia ir Tavo draugus, bei pažįstamus). Deja, šį kartą konkurse moksleiviai dalyvauti negalės, bet toks susidomėjimas skatina pagalvoti apie kitų metų konkursus.


Visus, kurie jau apsisprendė dalyvauti konkurse, dar kartą raginčiau atkreipti dėmesį į pakoreguotas rašinių temas. Jei kiltų klausimų – drąsiai kreipkitės rašydami elektroninius laiškus ar skambindami telefonu. Kontaktus rasite mano tinklalapyje.

Taigi, laukiu Jūsų rašinių, kuo originalesnių ir atviresnių.

Sėkmės!

Justas Vincas Paleckis

Dalintis:

Jūsų komentaras:

Vardas, pavardė: 
Komentaras: