Jau planuojame kitą išvyką!

 (2008 06 03)


Gražų balandžio šeštadienio rytą grįžo mūsų pirmoji laureatų grupė iš Strasbūro. Ir jaunimas, ir vyresnioji karta galėjo „iš arti pasitikrinti“, ar bent panašiai įsivaizdavo Europos Sąjungos sostinę, joje įsikūrusias institucijas ir darbų apimtis. Savo įspūdžiais, džiaugsmu, optimizmu ir abejonėmis jie dalijosi ir su mūsų svetainės lankytojais.

Kaip jau minėjau anksčiau, mūsų konkursas „Europos Sąjunga, Lietuva ir aš – po dvidešimties metų“ nebesutilpo numatytuose rėmuose: jis sudomino labai daug dalyvių, mes sulaukėme tiek puikių, nuoširdžių, kritiškų laiškų Europos Parlamentui, kad papildomai apdovanojome dar 6 dalyvių poras. Jiems pažadėjome kelionę į Briuselį šių metų rudenį.

Tad šiandieną Jums, mieli bičiuliai, tinklapio lankytojai, pateikiame šių laureatų darbus ir jau galime pranešti rudens kelionės datą laureatams bei aktyviausiai projekte dalyvavusių mokyklų mokytojams.

2008 spalio 11-18 dienomis planuojame kelionę į Briuselį, pakeliui aplankant gražius ir įdomius Europos miestus. Tikslų kelionės maršrutą sudarysime ir mūsų svetainėje paskelbsime birželio 20 d. Būtų įdomu sužinoti, kokie Europos miestai labiausiai vilioja mokinius, o ką norėtų pakeliui į Briuselį pamatyti vyresnieji?

Laureatai ir jų darbai:

Kalnikaitė Renata ir Cibulskienė Liuda, Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazija, mokytoja Nijolė Vaišnorienė (skaityti darbą)
Lizūnaitė Jovita ir Vaičiūnienė Donata, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Giedrė Paknienė (skaityti darbą ir žiūrėti filmuką)
Malinauskas Vaidas ir Pečiulis Zigmas, Plungės Senamiesčio vidurinė mokykla, mokytoja Vanda Makauskienė (skaityti darbą)
Piekutė Laura ir Piekuvienė Lina, Skuodo Bartuvos vidurinė mokykla, mokytoja Laimutė Ronkaitienė (skaityti darbą)
Šulija Augustinas ir Šulijienė Rita, Vilniaus Užupio gimnazija (skaityti darbą)
Vasilevskaja Jelizaveta ir Lengertienė Leonarda, Vilniaus Užupio gimnazija (skaityti darbą)

Komentarai:

Laura Piekutė 2008.06.19 19:10

Tikrai pritariu Renatai ir manau, kad smagu būtų užsukti į Berlyną ir jei galimybės leis į Prahą. Tikiu, kad kelionė neprailgs todėl norėtųsi pasisemti kuo daugiau įspūdžių. 

Renata Kalnikaitė 2008.06.17 17:35

Na, kadangi jau klausiate :), būtų labai įdomu aplankyti Varšuvą, Prahą ar Berlyną... Čia tik mano nuomonė, iš tiesų smagu jau vien žinoti, kad keliausime ir žinau, kad kur tik užsuksime, visur bus be galo įdomu... Dėkoju už šią galimybę:)