Juokauja ispanai


Vakare ateisiu pas tave vakarieniauti.
Apgailestauju, bet mano žmona susirgo.
Nesvarbu, suvalgysim ką nors kitą. 

Mažos krautuvės šeimininkas skundžiasi draugui:
- Užvakar aš pardaviau tik vieną porą kelnių. Vakar - nė vienos. O šiandien - dar blogiau.
- Kaipgi gali būti dar blogiau?
- O taip. Tas, kuris užvakar nupirko kelnes, šiandien jas atnešė ir pareikalavo grąžinti pinigus. 

Grįžo Kolumbas iš Amerikos, vaikšto po Madridą su cigaru, ieško, kas galėtų pridegti, mato žmogų ant laužo ir klausia:
- Žmogau, gal turi pridegti?
- Prašom, ir duok man parūkyt, kol pats nesudegiau! 

Keturi studentai - kubietis, škotas, ispanas ir airis - važiuoja viename kupė į Belfastą.
Kubietis išsitraukia didžiulį kubietišką cigarą, apie 20 cm ilgio, vertą 5000 Lt, porą kartų užtraukia ir išmeta jį pro langą. Kiti trys su nuostaba žiūri į jį ir klausia, kodėl išmetė vos pradėtą rūkyti cigarą. Kubietis atsako: „Aš iš Kubos, namie turiu tūkstančius tokių”.
Po kelių minučių škotas ištraukia 1 litro viskio Bells butelį, 50-ies metų senumo, labai brangų. Gurkšteli kartą kitą ir išmeta beveik pilną butelį pro langą. Kiti trys šokiruoti klausia, kodėl jis taip padarė: „Aš škotas, namie turiu tokių tūkstančius”.
Netrukus ispanas išsitraukia vyno, išlaikyto 100 m butelį, įsipila truputį į stiklinę, o butelį išmeta pro langą. „Aš ispanas, namie turiu tokių tūkstančius.”
Po kelių minučių airis išmeta ispanų studentą pro langą. 

Turistas užeina į nacionalinį restoraną Ispanijoje. Gavęs valgiaraštį pamato, kad viskas yra parašyta ispanų kalba ir jis nieko nesupranta, tada apsidairo ir mato, jog žmogus prie artimiausio staliuko valgo patiekalą iš mėsos rutuliukų, užpiltų gardžiai atrodančiu padažu.
Atėjus oficiantui turistas užsisako tokį pat patiekalą.
„Atleiskit, senjore. Tai yra specialus patiekalas, Jūs turite užsakyti jį prieš dieną.”
Turistas užsako patiekalą ir išeina. Atėjęs kitą dieną mato, kad jo patiekalo rutuliukai yra daug mažesni už tuos, kuriuos matė vakar.
„Padavėjau, kaip čia yra, kad mano patiekalo rutuliukai tokie maži? Tas, kurį mačiau vakar valgant, buvo su dviem gerokai didesniais mėsos rutuliukais.”
„Atleiskit, senjore, tačiau kartais koridoje laimi bulius!” 

Mažo Ispanijos miestelio meras grįžo iš Londono susižavėjęs anglų papročiais ir skelbia:
- Nuo rytdienos mūsų automobiliai važinės kaip Anglijoje - kairiąja puse. Ir jeigu šis eksperimentas pasiseks, po metų ir sunkvežimiams bus leista vežinėti kairiąja puse. 

Du vaikinai - ispanas ir portugalas - bei graži mergina važiuoja traukiniu (mergina sėdi tarp dviejų vyrų).
Traukinys įvažiuoja į tunelį, ir kupė pasidaro visiškai tamsu. Pasigirsta bučinio ir iš karto po jo antausio garsas! Traukinys išvažiuoja iš tunelio. Mergina ir portugalas atrodo suglumę.
Ispanas palinkęs užsidengia veidą, ant jo matyti didelė raudona antausio žymė. Ispanas galvoja: „Velnias, šitas portugalas tikriausiai bandė pabučiuoti merginą, ji pagalvojo, kad tai aš, ir skėlė man antausį”.
Mergina: „Ispanas tikriausiai norėjo mane pabučiuoti, bet tamsoje apsiriko ir pabučiavo portugalą, todėl ir gavo antausį”.
Portugalas galvoja: „Jeigu šis traukinys važiuos dar per vieną tunelį, aš vėl suvaidinsiu bučinio garsą ir skelsiu dar vieną antausį ispanui”.