Konkursas artėja į pabaigą

 (2009 11 27)


Mieli konkurso dalyviai,

mūsų konkursas artėja į pabaigą. Gaunu jų ne vieną dešimtį, Jūsų darbų. Jau dabar matau, kad jaunimas labiausiai domisi Lietuvos-Baltarusijos santykiais bei klimato kaitos, kaip didžiausios grėsmės pasaulio saugumui, temomis.   

Džiugina, kad atsiųsti darbai parašyti įdomiai, polemiškai. Dauguma jų oponuoja visuomenėje ir žiniasklaidoje paplitusioms nuomonėmis. Taigi, studentai atsiliepė į raginimus, atsakingai pažvelgė į šį konkursą.

Iki konkurso pabaigos liko kelios dienos. Manau, kad kaip tik dabar bus išsiųsti jau ankščiau parašyti, bet iki paskutinių dienų dailinami, tikslinami rašiniai. O tie, kurie vos ne paskutinę minutę sužinojo apie konkursą, dar turi galimybę įsidrąsinti ir nepatingėti pasidalinti savo nuomone, įžvalgomis, idėjomis. Tad smailinkite plunksnas, nes tai puiki proga laimėti stipendiją, kuri pusę metų papildys Jūsų kišenes sunkmečiu, leis siekti daugiau žinių, gilintis į studijas, įsigyti naujų knygų, apsilankyti konferencijose ar seminaruose. Nepamirškite - laimėtojus kviesime aplankyti Europos Parlamentą iš arti pažvelgti, kaip veikia Europos Sąjunga.

Taigi, dar kartą - kuo daugiau drąsos, ryžto ir originalių kūrybinių minčių.

Justas Paleckis