Kviečiu dalyvauti visų pakopų studentus

 (2009 10 14)


Mieli studentai,

Džiaugiuosi, kad vos tik prasidėjus mano paskelbtam analitinio-publicistinio rašinio konkursui, sulaukiau nemažai atsiliepimų ne tik iš studentų, bet ir iš aukštųjų mokyklų vadovybės. Dėkoju visiems atsiliepusiems.

O štai Svajūnas teiraujasi, ar yra galimybė derinti kelias pasirinkimui pateiktas temas. Ne, konkurso sąlygose nurodyta, kad reikia pasirinkti tik vieną. Saulius klausia, kurių pakopų studentai gali dalyvauti konkurse. Atsakymas - visų. Kiti tiesiog palaiko šią iniciatyvą, kuria siekiu paraginti jaunimą siekti daugiau žinių, mąstyti laisvai, be jokių tabų. Smagu ir tai, kad atsiliepia nemažai abiturientų, klausiančių ar ir jie negalėtų konkurse sudalyvauti. (Senai pažįstamai Kristinai dėkoju už aktyvumą. Tikiu, kad Tavo entuziazmas užkrečia ir Tavo draugus, bei pažįstamus). Deja, šį kartą konkurse moksleiviai dalyvauti negalės, bet toks susidomėjimas skatina pagalvoti apie kitų metų konkursus.


Visus, kurie jau apsisprendė dalyvauti konkurse, dar kartą raginčiau atkreipti dėmesį į pakoreguotas rašinių temas. Jei kiltų klausimų – drąsiai kreipkitės rašydami elektroninius laiškus ar skambindami telefonu. Kontaktus rasite mano tinklalapyje.

Taigi, laukiu Jūsų rašinių, kuo originalesnių ir atviresnių.

Sėkmės!

Justas Vincas Paleckis