Europos Sąjunga – tai dinamiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.
Tai – atjauta bei parama silpnesniajam. Ištieskime ranką vienas kitam!


   
Paieška:
0Kontaktai

Nuotraukų galerija

Video galerija

Europos Parlamento nario
Justo Paleckio biuras Vilniuje:

Pylimo g. 12-10, 01118 Vilnius
Tel. (8 5) 266 3056
Tel., faks. (8 5) 266 3058
El. paštas:biuras[kilpelė]paleckis.lt


Bičiuliai internete:

Zigmantas Balčytis
Vilija Blinkevičiūtė
Juras Požela
Algirdas Sysas

 

 

 

Kita informacija

Dėmesio! LEU skelbia konkursą

 

        Lietuvos edukologijos universitetas paskelbė taupiausio bendrabučio konkursą, taip įgyvendinamas savo, kaip „Žaliojo universiteto“, misiją. Bendrabučiuose gyvenantys studentai skatinami solidariai taupyti vandenį, elektrą, dujas, ugdyti studentų vartojimo kultūrą.

        Prie šio „žaliojo mąstymo“ skatinimo akcijos prisijungia europarlamentaras Justas Vincas Paleckis ir visi jo biuro darbuotojai. Neatsitiktinai dar prieš ketverius metus europarlamentaras pradėjo akciją „Padėkime Žemei – pradėkime nuo savęs. Keiskime gyvenimo būdą!“. Kaip kiekvienas galėtų prisidėti prie klimato kaitos, tos naujausios žmonijos rykštės, stabdymo? Buvo aptarta, ką galėtų padaryti kiekvienas iš mūsų – kaip taupyti vis labiau brangstančią energiją, kitus gamtos išteklius, kaip mažinti šiltnamio efektą... Pamąstymai ir siūlymai, patirtis bei žinios iš europarlamentaro darbo Europos Parlamento Aplinkosaugos bei laikinajame Klimato kaitos komitetuose virto nedidele knygele „Žaliasis kodeksas“.

        Tikimės, kad studentai prisijungs prie „žaliojo mąstymo“ akcijos ir dalyvaus universiteto rengiamame konkurse. Aktyviausius konkurso dalyvius 2014 metų pavasarį Justas Paleckis pakvies apsilankyti Europos Parlamente Briuselyje arba Strasbūre.

        Lietuvos edukologijos universiteto skelbimą galite perskaityti čia.

Dalintis:

Jūsų komentaras:

Vardas, pavardė: 
Komentaras: