Europos Sąjunga – tai dinamiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.
Tai – atjauta bei parama silpnesniajam. Ištieskime ranką vienas kitam!


   
Paieška:
0Kontaktai

Nuotraukų galerija

Video galerija

Europos Parlamento nario
Justo Paleckio biuras Vilniuje:

Pylimo g. 12-10, 01118 Vilnius
Tel. (8 5) 266 3056
Tel., faks. (8 5) 266 3058
El. paštas:biuras[kilpelė]paleckis.lt


Bičiuliai internete:

Zigmantas Balčytis
Vilija Blinkevičiūtė
Juras Požela
Algirdas Sysas

 

 

 

Kairioji vaivorykštė

H. Swoboda griežtai kritikuoja R. Erdoganą dėl nesantaikos kurstymo ir besitęsančio smurto prieš demonstrantus (2013 06 17)

Protestai Stambule ir kituose Turkijos miestuose virto riaušėmis tarp demonstrantų ir policijos. Stovyklas Taksim aikštėję įkūrę demonstrantai  buvo išvaikyti ašarinėmis dujomis ir vandens patrankomis.

Socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcijos pirmininkas H. Swoboda pasmerkė tokius Turkijos ministro pirmininko Erdogano veiksmus prieš taikius protestuotojus: „ R. Erdoganas atsisako pripažinti Europos Parlamentą ir tuos, kurie protestuoja prieš jį ir jo vykdoma politiką. Toks Europos Parlamento ignoravimas reiškia, kad ministras pirmininkas nenori, kad Turkija taptų Europos Sąjungos nare. Ignoruodamas savo tautos balsą, jis nesugeba vykdyti pagrindinių vadovo pareigų. Užuot vienijąs savo tautą, jis ją skaldo. Mūsų frakcija smerkia atsinaujinantį policijos jėgos naudojimą prieš taikius protestuotojus ir kviečia R. Erdoganą veikti kaip valstybės vadovui, o ne tik kaip partijos lyderiui.”


Celine Bayer

http://www.socialistsanddemocrats.eu/newsroom/swoboda-slams-erdo%C4%9F-divisive-rhetoric-and-continued-violence-against-demonstrators

Dalintis:

Jūsų komentaras:

Vardas, pavardė: 
Komentaras: