Europos Sąjunga – tai dinamiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.
Tai – atjauta bei parama silpnesniajam. Ištieskime ranką vienas kitam!


   
Paieška:
0Kontaktai

Nuotraukų galerija

Video galerija

Europos Parlamento nario
Justo Paleckio biuras Vilniuje:

Pylimo g. 12-10, 01118 Vilnius
Tel. (8 5) 266 3056
Tel., faks. (8 5) 266 3058
El. paštas:biuras[kilpelė]paleckis.lt


Bičiuliai internete:

Zigmantas Balčytis
Vilija Blinkevičiūtė
Juras Požela
Algirdas Sysas

 

 

 

Kairioji vaivorykštė

Europos Taryba turėtų gerbti Europos Parlamento rezoliuciją dėl ES - JAV prekybos susitarimo (2013 06 13)

ES - JAV laisvos prekybos susitarimas yra naudingas abiems pusėms, tačiau Socialistų ir demokratų pažangiojo aljanso frakcija kreips dėmesį į ES piliečiams jautrius klausimus.

Europos Parlamento narys, tarptautinės prekybos komiteto pirmininkas Vital Moreira sakė: „Europos Parlamentas turės lemiamą žodį, nes tokioms deryboms reikalingas parlamento pritarimas ir įgaliojimų suteikimas. Todėl mes tikimės, kad Europos Komisija teiks mums visą informaciją derybų metu. Toks susitarimas tarp ES ir JAV lemtų ekonominį augimą ir naujų darbo vietų kūrimąsi.”

Socialistų ir demokratų frakcijos narys, atsakingas už tarptautinę prekybą Bernd Lange teigė: „Šioje rezoliucijoje, mes teigiame, kad yra tam tikrų jautrių ekonominių klausimų ir kultūrinių skirtumų, į kuriuos turi būti atsižvelgta šiose derybose. Pavyzdžiui, ES turi patikimesnę duomenų saugumo sistemą ir Europos piliečiai baiminasi, jog jų duomenys bus renkami ir naudojami. Todėl tikime, kad į šiose derybose bus atsižvelgiama į mums rūpimus klausimus.”

Victoria Martin de la Torre

http://www.socialistsanddemocrats.eu/newsroom/council-should-respect-european-parliaments-resolution-eu-us-trade-agreement

Dalintis:

Jūsų komentaras:

Vardas, pavardė: 
Komentaras: