Europos Sąjunga – tai dinamiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.
Tai – atjauta bei parama silpnesniajam. Ištieskime ranką vienas kitam!


   
Paieška:
0Kontaktai

Nuotraukų galerija

Video galerija

Europos Parlamento nario
Justo Paleckio biuras Vilniuje:

Pylimo g. 12-10, 01118 Vilnius
Tel. (8 5) 266 3056
Tel., faks. (8 5) 266 3058
El. paštas:biuras[kilpelė]paleckis.lt


Bičiuliai internete:

Zigmantas Balčytis
Vilija Blinkevičiūtė
Juras Požela
Algirdas Sysas

 

 

 

Kairioji vaivorykštė

Socialdemokratai smerkia susidorojimą su Baltarusijos demonstrantais (2008 03 27)

Lietuvos socialdemokratų partija griežtai smerkia Baltarusijos valdžios veiksmus brutaliai susidorojant su Baltarusijos žmonėmis, kurie susirinko paminėti 90-ųjų Baltarusijos Liaudies Respublikos paskelbimo metinių. Demonstracijoje dalyvavę baltarusiai buvo mušami, vaikomi, apie 100 demonstracijos dalyvių suimti, tarp jų ir du akreditacijas turintys žurnalistai iš Lietuvos.

Lietuvos socialdemokratų partija prieš mėnesį griežtai pasmerkė apgailėtiną ir nežmonišką Baltarusijos valdžios delsimą laikinai išleisti Baltarusijos socialdemokratų partijos pirmininką Aleksandrą Kozuliną į mirusios žmonos laidotuves. Tąkart išreikšdamos solidarumą Lietuvos socialdemokratų partija ir Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjunga surengė gedulo piketą prie Baltarusijos ambasados Vilniuje.

Reikšdama susirūpinimą dėl stiprėjančių Baltarusijos valdžios politinio teroro apraiškų, Lietuvos socialdemokratų partija ragina Europos Komisiją, Europos socialistų partiją ir jos nares aktyviau remti Baltarusijos opoziciją, siekiančią neteisėtai įkalinto A.Kozulino ir kitų politinių kalinių išlaisvinimo bei demokratinių permainų Baltarusijoje.

LSDP tvirtai palaiko organizacijų, kovojančių už Baltarusijos demokratiją, ryžtą ir yra pasiruošusi nuolat būti drauge, bičiuliškai palaikyti tokias iniciatyvas.

LSDP tarptautinis sekretoriatas

Dalintis:

Jūsų komentaras:

Vardas, pavardė: 
Komentaras: