Europos Sąjunga – tai dinamiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.
Tai – atjauta bei parama silpnesniajam. Ištieskime ranką vienas kitam!


   
Paieška:
0Kontaktai

Nuotraukų galerija

Video galerija

Europos Parlamento nario
Justo Paleckio biuras Vilniuje:

Pylimo g. 12-10, 01118 Vilnius
Tel. (8 5) 266 3056
Tel., faks. (8 5) 266 3058
El. paštas:biuras[kilpelė]paleckis.lt


Bičiuliai internete:

Zigmantas Balčytis
Vilija Blinkevičiūtė
Juras Požela
Algirdas Sysas

 

 

 

Europos socialistų naujienos

S&D grupė sveikina Barroso, kad šis pagaliau atsibudo iš 5 metus trukusios komos ir pripažino taupymo politikos padarinius (2013 04 23)

Europos Komisijos pirmininkas Jose Manul Barroso pagaliau atsibudo ir pripažino kad griežta taupymo politika krizės metu, duoda priešingus rezultatus. S&D frakcija jau seniai laikosi nuomonės, kad būtina sušvelninti taupymo priemones.

 

H. Swoboda teigia: “Pagaliau po 5 metų Europos Komisijos pirmininkas pripažino, kad griežtas taupymas nėra nei efektyvus, nei socialiai perspektyvus. Pagaliau žmonių, protestavusių dėl griežtų taupymo priemonių, balsas išgirstas. Skolos lygis įtikino Barroso, kad reikia pratęsti deficito mažinimo tikslus. Raginu Barroso nukeliauti į Graikiją, Ispaniją, Portugaliją ar kitur ir pamatyti, kaip iš tikrųjų žmonės gyvena. Tada jis supras, kad būtina visiškai pakeisti gelbėjimo paketus krizę išgyvenančioms valstybėms. Visų pirma reikia baigti taupymo politiką ir plėtoti socialiai subalansuotas priemones, kad žmonės galėtų oriai gyventi. Tikiuosi, kad nereikės dar laukti 5  metų, kad Europos Komisija tai suprastų.”

Celine Bayer

http://www.socialistsanddemocrats.eu/gpes/public/detail.htm?id=138147&section=NER&category=NEWS&startpos=9&topicid=-1&request_locale=EN

Dalintis:

Jūsų komentaras:

Vardas, pavardė: 
Komentaras: