Europos Sąjunga – tai dinamiškumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas.
Tai – atjauta bei parama silpnesniajam. Ištieskime ranką vienas kitam!


   
Paieška:
0Kontaktai

Nuotraukų galerija

Video galerija

Europos Parlamento nario
Justo Paleckio biuras Vilniuje:

Pylimo g. 12-10, 01118 Vilnius
Tel. (8 5) 266 3056
Tel., faks. (8 5) 266 3058
El. paštas:biuras[kilpelė]paleckis.lt


Bičiuliai internete:

Zigmantas Balčytis
Vilija Blinkevičiūtė
Juras Požela
Algirdas Sysas

 

 

 

Europos socialistų naujienos

S&D grupė yra susirūpinusi dėl demokratijos Vengrijoje ir Bulgarijoje (2013 04 16)

Prieš rytojaus debatus Europos Parlamente dėl Vengrijos, H. Swoboda išreiškė susirūpina dėl esminių ES vertybių pažeidimų Vengrijoje ir Bulgarijoje: “Ministras Pirmininkas Orban pradėjo neginti pagrindines žmogaus teises, bet jas riboti. Mes manome, kad įstatymų viršenybė ir teismų nepriklausomumo principų pažeidimas Vengrijoje yra nesuderinamas su ES vertybėmis. Mes raginame Vengrijos valdžią be jokių išimčių priimti Europos Komisijos pateiktas išvadas.”

“Taip pat esu patenkintas Europos Komisijos ryžtu ir veiksmais Vengrijos atveju. Taip pat džiaugiuosi, kad netgi Europos žmonių partijos (European People’s Party) nariai garsiai pradeda kritikuoti nedemokratiškus Vengrijos valdžios veiksmus.”

Dėl neseniai pasirodžiusių pareiškimų, kad Bulgarijos  buvęs vidaus reikalų ministras Tzvetan Tzvetanov inicijavo Bulgarijos žmonių pasiklausymą telefonu, H. Swoboda pasipiktino: “Gėdinga, kad Bulgarija, Europos Sąjungos narė, pažeidžia savo piliečių teises ir privatumą, policijai žinant ir net tarpininkaujant su valdžia. Todėl kyla daug klausimų ar Bulgarijos valdžios veiksmai sutampa su demokratinėmis vertybėmis.”

Celine Bayer

http://www.socialistsanddemocrats.eu/gpes/public/detail.htm?id=138109&section=NER&category=NEWS&startpos=3&topicid=-1&request_locale=EN

Dalintis:

Jūsų komentaras:

Vardas, pavardė: 
Komentaras: